Paslaugos

Visų tipų ir gamintojų kompiuterių remontas

Teikiame profesionalią ir patikimą visų tipų ir gamintojų kompiuterių remonto paslaugą. Nesvarbu, ar turite stacionarųjį, nešiojamąjį, ar planšetinį kompiuterį, apsiimsime efektyviai išspręsti tiek technines tiek programines problemas.

Mobiliųjų telefonų remontas

Taisome įvairių gamintojų ir modelių mobiliuosius telefonus. Nepriklausomai nuo to, ar susidūrėte su technine ar programine problema, mūsų komanda pasirengusi suteikti jums optimaliausią sprendimą.

Monitorių remontas

Dažniausiai kylančios problemos su monitoriais yra pagrindinių plokščių gedimas, maitinimo bloko plokščių gedimas bei fiziniai ekranų pažeidimai. Nesvarbu su kokia problema susidūrėte, apsiimsime spręsti kiekvieną iš jų.

Programinės įrangos tvarkymas

Teikiame įvairių operacinių sistemų įrašymo paslaugas tiek kompiuteriams tiek ir mobiliesiems įrenginiams. Taip pat padedame su įvairiomis problemomis, kylančiomis naudojant bet kokią programinę įrangą.

Internetinių svetainių kūrimas ir priežiūra

Užsiimame internetinių svetainių kūrimu. Jeigu turite poreikį savo verslą ar veiklą reprezentuoti internete, maloniai kviečiame kreiptis dėl individualaus sprendimo įgyvendinimo galimybių.

Įvairių elektros prietaisų remontas

Be aukščiau išvardintų paslaugų, papildomai apsiimame labai plačios įvairovės elektronikos prietaisų remontu. Tai gali būti įvairūs smulkesni buityje naudojami įrenginiai ar labai specifiniai daiktai. Drąsiai kreipkitės dėl turimų, gedimą patyrusių, elektronikos įrenginių.

Susipažinkite su mūsų paslaugų kainomis

Mūsų įmonė taip pat užsiima ir automobilių remontu

Drąsiai kreipkitės įvairiais automobilių gedimų klausimais. Daugiau informacijos apie teikiamas paslaugas rasite paspaudę žemiau esantį logotipą.